Neden blog sayfam olmasın dedim, değişik konularda fikirlerimi sizlerle paylaşacağım

  Problemi doğru ortaya koyacaksın
 
Problemi doğru ortaya koyacaksın.
  Temizlik firması ile anlaşma uyarınca hizmet veren personel, titreyen sesi, göz pınarlarında hazır kıt’a bekleyen damlacıklarla meramını anlatmaya çalışıyordu.
  “Yaptığım her şeye karışıyor, hiçbir şeyi beğenmiyor, canımdan bezdim artık, çalışmamayı bile düşünebilirim, istenmiyorsam açıkça söylenmeli. ” kelimeleri alelacele ağzından döküldüğünde, iki kocaman gözyaşı damlası, önündeki bendi yıkmışçasına hareketle yanağının burnuna yakın kısmından süzülerek üst dudaklarına kadar ulaşmıştı.
  Kendinden emin, du Devamını oku...
Yazar : TAVLU Tarih : 26.06.2014 14:59:44 Yorumlar : (3)

  Neden Blog Sayfası
 
Neden Blog Sayfası
  Rekabetin kızıştığı, pastadan payına düşeni artırma savaşlarının yaşandığı günlerdeyiz. Gelip geçici olmayan bu durum, her geçen gün hızını artırarak devam edecektir.
  Rekabetin en yoğun ve kuralların hiçe sayılarak yaşandığı alan, internet ortamı olsa gerek. Arama motorlarının ön sıralarında yer alabilmek için kıyasıya mücadeleler yapılıyor. Bugün için tasarlanmış web sayfası kendi alanında arama motorlarında ilk sayfada yer alması yeterli gibi görünse de, uzun vadede bir ayağı kısa kalmış masa gibi olduğunu düşünüyorum.
Yazar : TAVLU Tarih : 26.06.2014 12:48:53 Yorumlar : (15)

Sayfalar : 1