araclazım
  konya dan ankara ya eşyam var bugun 2/1 bugun yuklenır
 
İsim
tahsin
Telefon
03322357600
E-posta
Başlama Tarihi
13.05.2016
Bitiş Tarihi
13.05.2016
 
Evden eve taşıma şirketleri
 Evden eve nakliyat şirketleri, evden eve taşımacılık sektöründe de yasaların kendilerine yüklediği yükümlülükleri yerine getirme çabası içindedir. Ev eşyası taşıma hizmeti almak isteyen şahıslar firma seçimi yaparken nelere dikkat etmelidir?
 Kurumsal ve Yasal Firma ile anlaşmadan önce en az 4 – 5 firma ile görüşmenizde fayda var. İş vermek istediğiniz firmanın yasal bir firma olmasına azami özen göstermelisiniz. Sorunla karşılaştığınızda karşınızda bir muhattap bulmak istiyorsanız, firma muhakkak kurumsal olmalı.
 Evden eve nakliyat fiyatları: Nakliyat firması seçiminde tüketicinin ilk baktığı kıstas genelde fiyatlandırma oluyor. Ancak fiyat konusu en son gelmelidir. Kaliteli iş yapan firmalar ucuza çalışmazlar. Hele kurumsal ev taşıma firmaları piyasanın biraz üzerinde fiyat isterler. Verecekleri hizmet için çok az bir bedel isteyen bir firmaya sakın evinizi taşıtmayın. Eşyalarınızı kiralık bir kamyona dolduran 2 -3 hamal eşyalarınızı mahvedebilir. Fiyat konusunda uygun olanı arayın fakat tutucu olmayın.
 İletişim: Ev taşıma şirketleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de “diyalog” yani iletişimdir, size güven vermeyen kişilerden uzak durunuz. Konuşmalarında çok rahat davranan ya da çok ketum olan firmalara iş vermeyiniz. Size saygı duyan firmalarla çalışınız.
Y O R U M Y A Z
  Ad Soyad  
  E-posta  
  Mesaj
Güvenlik Kodu

   

 

ÖNCEDEN YAPILMIŞ YORUMLAR
Bu Yazıya Henüz Yorum Yazılmamıs.